Kontakt

bullet  Siedziba

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
"CHEMIROL" Sp z o.o.


NIP 557-15-89-655
KRS 0000039784
REGON 092949480
Euro NIP PL 5571589655,
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 9 500 000 ZŁ

ul. Przemysłowa 3
88-300 MOGILNO
Polska

Sekretariat:
tel. (52) 318 88 00 
fax (052) 318 88 01 
sekretariat@chemirol.com.pl

Biuro Zarządu:
tel. (052) 318 88 92
fax (052) 318 87 92
biuro.zarzadu@chemirol.com.pl

Dział Kadr:

tel./ fax (052) 318 87 90    
kadry@chemirol.com.pl

Dział Księgowości:
tel. (052) 318 88 51 
fax (052) 318 88 93    
ksiegowosc@chemirol.com.pl

Dział Rozliczeń i Windykacji:
tel. (052) 318 88 55
fax (052) 318 88 48
windykacja@chemirol.com.pl

Dział prawny:
tel./ fax (052) 318 88 65     
prawnicy@chemirol.com.pl 
 
Dział Nasion:
tel. (052) 318 88 40 
fax (052) 318 88 41    
nasiona@chemirol.com.pl

Dział Nawozów:
tel. (052) 318 88 21 
fax (052) 318 88 25    
nawozy@chemirol.com.pl

Dział Ogrodnictwa i Tworzyw Sztucznych:
tel./ fax (052) 318 87 99
ogrodniczy@chemirol.com.pl

Dział Środków Ochrony Roślin:
tel. (052) 318 88 45
fax (052) 318 88 46
logistyka@chemirol.com.pl     

Dział Handlu Hurtowego ŚOR:
tel./fax (052) 318 88 09     
hurt@chemirol.com.pl

Dział Obrotu Płodami Rolnymi:
tel. (052) 318 88 05 
fax (052) 318 87 96    
skup@chemirol.com.pl

Dział Pasz:
tel./ fax (052) 318 88 70 
pasze@chemirol.com.pl

Dział Maszyn Rolniczych:
tel. (052) 318 88 30 
fax (052) 318 88 76   
maszyny@chemirol.com.pl

Serwis Maszyn Rolniczych:
tel. (052) 318 88 32  
fax (052) 318 88 31   
serwis@chemirol.com.pl